- VIEWSONIC

Цена
€104 88 / 205 13 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ViewSonic ViewBoard ID710-BWW - Digitiser w/ LCD display - 8.59 x 15.4 cm - electromagnetic - wired - USB
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | Digitiser |
| Width | 21.2 cm |
| Depth | 2.18 cm |
| Height | 14.1 cm |
| Weight | 352 g |
| Input Device | |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Movement Detection Technology | Electromagnetic |
| Movement Resolution | 5080 lpi |
| Performance | 250 points per second |
| Pressure Levels | 8192 |
| Active Area | 8.59 cm x 15.4 cm |
| Features | -/+ 60 levels tilt recognition, battery-free stylus |
| Display | |
| Type | LCD display |
| Diagonal Size | 7" |
| Native Resolution | 1024 x 600 |
| Image Contrast Ratio | 800:1 |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 1 x USB-C |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Nib removal tool, nibs (3 pcs.), pen, pen rope |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | Microsoft Windows 7 or later, Apple macOS 10.13 or later |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 27.2 cm |
| Shipping Depth | 6.7 cm |
| Shipping Height | 20.1 cm |
| Shipping Weight | 590 g |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 30 - 80% |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Digitiser |
| Marketing Description | Encourage student interaction in the classroom with this 7" Pen Display, the smallest of its kind. When paired with myViewBoard ecosystem, students can learn how to write, annotate, collaborate, and take notes on the device in real-time effortlessly. Perf |
| Width | 21.2 cm |
| Depth | 2.18 cm |
| Height | 14.1 cm |
| Weight | 352 g |
| Connectivity Technology | Wired |
| Features | -/+ 60 levels tilt recognition, battery-free stylus |
| Interface | USB |
| Type | LCD display |
| Movement Detection Technology | Electromagnetic |
| Diagonal Size | 7" |
| Included Accessories | Nib removal tool, nibs (3 pcs.), pen, pen rope |
| Performance | 250 points per second |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Pressure Levels | 8192 |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Native Resolution | 1024 x 600 |
| Image Contrast Ratio | 800:1 |
| Interfaces | 1 x USB-C |
| OS Required | Microsoft Windows 7 or later, Apple macOS 10.13 or later |
| Shipping Width | 27.2 cm |
| Shipping Depth | 6.7 cm |
| Shipping Height | 20.1 cm |
| Shipping Weight | 590 g |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Humidity Range Operating | 30 - 80% |
| Movement Resolution | 5080 lpi |
| Active Area | 8.59 cm x 15.4 cm |
| Тегло | 0.35кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Активна работна площ | 152.21 x 85.92 mm |
| Тип на връзката | USB-C |
| Нива на чувствителност на писалката (levels) | 8192 |
| Резолюция (LPI) | 1024x600 |
| Вграден дисплей | Да |
| Цвят | Бял |
| Размер на дисплея (inch) | 7 инча |
| Резолюция на дисплея | 1024x600 |
| Експресни бутони (count) | 0 |
| Честота на отчитане (PPS) | 250 PPS |
| Разпознаване на наклон | Да |
| Съвместима ОС | Windows, macOS, Android, ChromeOS |
| Тегло | 0.35кг |
VIEWSONIC ID710-BWW 7-инчов Pen Display ViewBoard
Освободете креативността си с ViewSonic ID710-BWW – 7-инчов pen дисплей, който съчетава преносимост с прецизност. Безбатерийната писалка с 8192 нива на чувствителност и честота на отчитане 250 PPS осигурява естествено рисуване без забавяне – идеално за артисти, преподаватели и професионалисти в движение.
Ключови Предимства
- Безбатерийна писалка — Не изисква зареждане; лека и винаги готова за употреба.
- 8192 нива на натиск — Изключителна чувствителност за фини линии и смели щрихи.
- 250 PPS честота на отчитане — Плавно и отзивчиво проследяване с минимално закъснение.
- Компактен 7-инчов дисплей — Преносим дизайн, подходящ за мобилни настройки или вторичен екран.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Активна работна площ | 152.21 x 85.92 mm |
| Резолюция | 1024 x 600 |
| Нива на чувствителност на писалката | 8192 |
| Честота на отчитане | 250 PPS |
| Вграден дисплей | Да |
| Размер на дисплея | 7 инча |
| Тип на връзката | USB-C |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Pen дисплей ViewBoard ID710-BWW
- Безбатерийна писалка
- USB-C кабел
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










